Mezoterapia Igłowa

Mezoterapia Igłowa

Cytocare S-line

Dzięki zawartości wielkocząteczkowego kwasu hialuronowego - zapewnia szybkie i długotrwałe nawilżenie, wygładzenie i redukcję zmarszczek.

Zawarty w preparacie, opatentowany kompleks substancji aktywnych CT 50 - zapewnia promienność, jędrność i młodzieńczy blask

Kompleks antyoksydantów z putresycną i kwasem alfaliponowym - odmładza i opóźnienia procesy starzenia

Cytocare 715

To pomost pomiędzy mezoterapią a wypełniaczem!

Co to oznacza?🤔

Cytocare 715 dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego (75mg) powoduje natychmiastowy efekt wypełnienia skóry, widocznie ją nawilża oraz napina. Jest to kolejny krok zaawansowania w mezoterapii przed wykorzystaniem wypełniacza.

Cytocare 532

Gama CytoCare® 502/516/532 to ekskluzywne koktajle do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare® dające efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wyjątkowa skuteczność tkwi w składzie, oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład CytoCare® wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare® biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare®. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.

Spłyca nawet głębsze zmarszczki

Intensywne zagęszczenie i regeneracja skóry właściwej

Głębokie nawodnienie

Efekt przeciwutlenianiający i ochronn

Zapobiega pojawieniu się "pierwszych zmarszczek"

Utrzymuje biologiczną równowagę skóry

Zapewnia intensywne odżywianie skóry

Zapewnia promienność i blask

HAIRCARE

jako jeden z nielicznych na rynku estetycznym posiada certyfikat jako wyrób medyczny klasy III do iniekcji skórnej co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo i widocznej efekty. Dzięki naturalnym składnikom o bardzo skutecznym stężeniu struktura włosa ulega wyraźnej poprawie, wydzielanie sebum zostaje wyregulowane, cebulki włosa wzmocnione a równowaga biologiczna skóry przywrócona.

Arginina, glutamina, glicyna i ornityna wzmacniają korzeń włosa powodując bujny wzrost, cysteina i cynk dwa główne składniki keratyny wzmacniają i chronią włókna kapilarne, sprawiają że włosy wyglądają niezwykle pięknie i zdrowo stają się błyszczące. Oprócz poprawy struktury włosa ważny jest jego wzrost, który gwarantują zawarte w HairCare witaminy z grupy B.

Zabieg HairCare zapobiega nawrotom łupieżu, gdyż odbudowuje międzykomórkowe spoiwo i zachowuje funkcję ochronną skóry głowy. Mezoterapia HairCare to gwarancja zdrowych, wzmocnionych i pełnych blasku włosów. Zabieg poleca się nie tylko w celu leczenia problemów związanych z włosami i skórą głowy ale także jako profilaktyka tych dolegliwości.

LIGHT EYES ULTRA

Rewitalizujący koktajl nowej generacji. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

Ta wyjątkowa kombinacja jako jedyna wśród dostępnych na rynku preparatów jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami.

Zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy.